KV-Imperial-750Karlovarský kraj patří k nejrozvinutějším golfovým oblastem v republice a důkazem toho je nejen samotný počet golfových hřišť na poměrně malém území, ale také fakt, že všechna osmnáctijamková se řadí mezi renomovaná hřiště Evropy a jsou dějištěm amatérských i profesionálních turnajů. Kromě kvalitních golfových hřišť, lázeňských měst, zde najdete také nespočet zajímavých historických památek. Vyberte si ubytování s jedinečnou atmosférou v nedotčené přírodě Krušných hor nebo Slavkovského lesa.

KV-Luzec-250ZÁMEK LUŽEC SPA & WELNESS RESORT****
Na stylovém loveckém zámečku českého krále Karla IV. Lužec můžete strávit nezapomenutelnou dovolenou, při které se budete kochat autentickými středověkými interiéry ze slavných dob minulosti a zároveň si vychutnáte maximální komfort díky krásně zařízeným pokojům a léčebným či relaxačním programům a wellness.

 

 

KV-Kynsperk-250CHATEAU KYNŠPERK
S každým dnem se stále více budete cítit jako v pohádce na barokním zámku Kynšperk. Luxusní ubytování, skvělé jídlo, odpočinek ve wellness a hru na nejkrásnější hřištích Karlovarského kraje vám nabízí balíček Wellness & Golf.

 

 

VALEČ – DŮM ZÁMECKÝCH KAPLANŮ
Láká vás klid a svěží příroda? Na hranici tajemných Doupovských hor leží městečko Valeč s barokním zámkem, kde je nově umístěno 28 pískovcových soch z dílny barokního mistra Matyáše Brauna, zpodobňujících lidské vlastnosti i mytologické motivy. Ubytujte se v Domě zámeckých kaplanů s výhledem na zámecké budovy. Vybrat si můžete pokoj starého kaplana, barončinu komnatu, hraběcí pokoj nebo apartmá panny nevěsty.

KV-Imperiall-250HOTEL IMPERIAL SPA & HEALTH CLUB
Užijte si pobyt v hotelu, který již přes sto let patří k nejluxusnějším v Karlových Varech. Impozantní budova tyčící se nad lázeňským městem okouzlila mnohé významné osobnosti z celého světa. Čeká vás ubytování v luxusních pokojích jako z pohádky, kulinářský zážitek a široká nabídka léčebných i relaxačních procedur.

 

 

GRANDHOTEL PUPP
Ikonický hotel, jehož slavná historie ho předchází, zlákal významné osobnosti i filmaře z celého světa. Nejslavnější snímky zachycující majestátní budovu a okouzlující interiéry. Hotel zazářil ve filmech jako Casino Royale, bondovka s Danielem Craigem a Evou Green, a Poslední prázdniny, remake americké filmové klasiky s Queen Latifah a Gérardem Dépardieu v hlavních rolích. Vychutnejte si výjimečnou atmosféru a služby na nejvyšší úrovni jako filmová hvězda i vy.

RÜBEZAHL MARIENBAD LUXURY HISTORICAL CASTLE HOTEL & GOLF
V pohádkovém zámeckém hotelu v centru Mariánských Lázní se budete cítit opravdu královsky. Minulost a současnost se harmonicky sbíhá. Užijete si prvotřídní ubytování, odpočinek ve wellness, léčebné procedury a golf v obklopení malebné přírody.

KV-Vetrov-250VĚTROV CASTLE HOTEL
Zámecký hotel Větrov, obklopen zelení, je jedním z nejstarších historických zámků v České republice. Svým hostům nabízí odpočinek v srdci českého přírodního parku na okraji města Aš, stylově vybavené pokoje, tradiční česká kuchyně a golfový zážitek na hřištích v okolí hotelu.

 

 

 
HRAD VILDŠTEJN

Opravdový středověk na vás dýchne na goticko-renesančním hradě Vildštejn. Při vašich toulkách krásami západních Čech se můžete občerstvit ve stylové hodovně, která vás doslova přenese do dob dávno minulých.

 
KV-logo-250

 Více informací na www.zivykraj.cz a www.golf-pass.cz


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...