Eset
Výbava

Prouzova 700px

Epic driverLetošní drajvr Epic nabízí tři verze, Speed, MAX a MAX LS. Speed, jak název napovídá, se opírá o rychlost míče vycházející z nového rychlostního rámu. Předchozí architektura Jailbreak vycházela ze zpevnění těla hlavy ve vertikálním směru. Nově pomocí umělé inteligence vylepšili pevnost v horizontálním směru a zlepšili torzní stabilitu, což podporuje nárůst rychlosti míče napříč lící. Rychlosti napomáhá i expanzivnější oblast související s úderovou plochou i geometrií hlavy, kdy pevný titan zvyšuje rychlost i toleranci. Vylepšením aerodynamických vlastností zkonstruovali nejrychlejší hlavu drajvru řady Epic. Použití karbon vedlo k úspoře hmotnosti a její redistribuci tak, že hůl více promíjí.

Celý článek...

PhantomX GroupŠpičkovou technologií prošpikovaná řada patrů Phantom X z dílny Scotty Cameron přidává čtyři nové modely. Jedná se o zmodernizované Phantom X 5 a Phantom X 5.5 a dále zcela nové Phantom X 11 a Phantom X 11.5. Tělo a líc zhotovili z nerez oceli, nový je tvar i podoba krčku.

Celý článek...

TM P7MBModel P•7MB útočí na zkušenější hráče. Výrobce až puntičkářsky dbal na to, aby docílil výjimečného pocitu při kontaktu s míčkem. Železa si drží klasický design, který potěší golfové puristy. Konzistentní pocit je výsledkem kování pod velkým tlakem, přičemž celý proces probíhá ve dvou až třech cyklech, dodatečné kování poté ještě upravuje mikrostrukturu, kdy se zmenšuje velikost zrn, čímž se vylepší obecné vlastnosti kovu. Finální úprava tvaru je díky tomu minimální, ručním leštěním se pouze docílí precizní geometrie.

Celý článek...

Brendan LawlorAdidas pokračuje ve snaze stát se nejprogresivnější sportovní značkou. I proto spojil síly s pětinásobným vítězem European Disabled Golf Association Brendanem Lawlorem, aktuálně čtvrtým hráčem světového žebříčku hendikepovaných golfistů. Tem svůj um mimo jiné deklaroval výhrou na German Disabled Open, G-Golf Knockout nebo EDGA Scottish Open.

Celý článek...

HyperflexFootJoy slaví pětasedmdesát let existence a pranic nehodlá slevit ze své pozice jednoho z lídrů v segmentu golfového vybavení, respektive obuvi. Posouvat hranice komfortu, podpory i použitých technologií je prakticky „denním chlebem" všech, kdo v pozadí zrodu špičkových produktů stojí.

Celý článek...

TM P7MCZcela nové a zcela klasické, tak hodnotí poslední z představovaných modelů želez – P•7MC. Klasický tvar a minimální offset zaručují přesnost a kontrolu, obvodové vyvážení pak přináší toleranci.

Celý článek...

Strana 1 z 91

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...