mba banner
Golf ve světě

ana-750První ženský majorový turnaj letošní sezony přinesl minulý týden zatím životní výsledek pro Nelly Korda, místo děleného druhého místa však mohla Američanka s českými kořeny klidně brát i výhru. A podle mnohých si dokonce vítězství na ANA Inspiration zasloužila. Závěr turnaje totiž přinesl poměrně kontroverzní momenty spojené s greenem osmnácté jamky.

Celý článek...

sean-conery-750Dodnes je s tváří slavného agenta 007 pro řadu lidí spojena právě jeho tvář. Sean Connery se stal prvním hereckým představitelem Jamese Bonda, původně knižní postavy, která už je dnes dávno pevnou součástí hollywoodské filmové mašinérie a vlastně popkultury jako takové. Herecký sexsymbol oslavil koncem srpna těžko uvěřitelnou devadesátku, a jak mnozí vědí, kromě svých dalších slavných filmovách rolí je neodmyslitelně spojen také se světem golfu.

Celý článek...

Coetzee ETJihoafričan George Coetzee získal svůj pátý titul na okruhu European Tour, když s náskokem dvou ran před Laurie Canterem ovládl Portugal Masters. Třetí místo si rozdělili Tommy Fleetwood a Joakim Lagergren.

Celý článek...

DJ FedexDustin Johnson dominoval finálové části FedEx Cupu a naprosto po zásluze si odváží pohár i tučný šek pro celkového vítěze play-off FedEx Cupu. Nejlepší výchozí pozici před závěrečným podnikem Tour Championship si vybojoval výhrou na The Northern Trust, na druhém podniku BMW Championship pak podlehl v bitvě o cennou trofej až v rozehrávce Jonu Rahmovi. Díky tomu se na start Tour Championship postavil s -10 údery pod par, které v průběhu dalšího klání rozšířil na výsledných -21. Druhé místo si rozdělili Justin Thomas a Xander Schauffele (-18), Jon Rahm skončil čtvrtý (-17).

Celý článek...

BLM-Reuters-250Rokem 2020 se ve Spojených státech proplétají dvě zásadní témata. Prvním a hlavním je pochopitelně jako všude jinde pandemie koronaviru, v zámoří je ale letošek také rokem velkých a dramatických protestů proti rasové segregaci. Nastartoval je květnový policejní zákrok v Minnesotě, v minulých týdnech pak přiživila další podobná situace ve Wisconsinu. A stranou opět nezůstalo ani sportovní prostředí, golf nevyjímaje.

Celý článek...

Rahm BMWDrama do posledních okamžiků – tak by se dal v kostce shrnout druhý turnaj play-off FedEx Cupu BMW Championship, který pro sebe v rozehrávce „urval" Španěl Jon Rahm. Za soupeře přitom měl ve skvělé formě hrajícího Dustina Johnsona, vítěze úvodního dílu nadstavbové části sezony. Oba hráči měli po čtyřech odehraných kolech na kontě čtyři rány pod par, a tak se s rozluštěním tajenky jména vítěze muselo ještě počkat. Španělovi nakonec stačila jediná jamka, aby do své sbírky přidal pátý vavřín z PGA Tour. S odstupem dvou ran se o třetí místo podělili Joaquin Niemann a Hideki Matsuyama.

Celý článek...

Strana 1 z 186

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...