Vincentka-golfinfo
Golf v ČR

pgac-tour-750V roce 2021 je naplánováno pod hlavičkou PGAC odehrání tradičních šesti hlavních turnajů Czech PGA Tour 2021, otevřených jak pro profesionály, tak i špičkové amatéry. Zbrusu novým osvěžením ale bude jejich formát, respektive nová doprovodná série Czech PGA Corporate Tour, který umožní zkušenějším amatérům s hendikepem do 20 společnou hru vlastním míčem v přímém kontaktu (ve společném flightu) s profesionály v rámci jejich prvního kola na každém z vypsaných turnajů.

 

Celý článek...

matus-kapske-750První prosincový víkend by si měl Stanislav Matuš zahrát South African Open a zakončit tak podivnou letošní sezonu, po které mu sice dál zůstává limitovaná karta hráče European Tour, ale jak moc jí využije, netuší.

„Kdoví, kdy si zahraju zase další soutěž. Nejisté zprávy dostáváme z European Tour, od Challenge Tour máme informací ještě méně a přesné kalendáře nikdo nezná. Očekává se obecně snížení prize-money. Turnaje na úvod roku v Africe by se znovu mohly hrát, dokonce i za stejných podmínek, ale nikdo prý neví, do které série budou zařazeny. Takže i po návratu z nejbližší akce nebudu další program ještě nějaký čas znát," připomíná období nejistoty český profesionál.

Převzato z cgf.cz

Scott-Harry-750Přihlášku do výběrového řízení o post hlavního kouče Národního tréninkového systému ČGF si podalo třicet zahraničních a sedm českých zájemců. Vybrán byl třiatřicetiletý Harry Scott z Anglie a volbu sportovního ředitele již posvětil i výbor ČGF.

Celý článek...

Lieser-challenge-750Do španělského finále Challenge Tour nastupoval Ondra Lieser z šestého místa průběžného žebříčku s jediným cílem – dostat se mezi pět nejlepších, kteří získají kartu na European Tour, nejvyšší profesionální golfovou sérii. A svůj plán splnil na jedničku s hvězdičkou, protože vítězstvím ve Challenge Tour Grand Final, které se odehrálo 19. – 22. listopadu na Malorce, se posunul z šestého místa žebříčku Road to Mallorca na jeho úplný vrchol, čímž opět přepsal dějiny českého golfu. A to mu k vítězství stačilo jen pět turnajových účastí, tedy přesně o polovinu měně než hráčům za jeho zády na druhém a třetím pořadí.

Celý článek...

bonus-predplatne-750Vážení golfisté, vážení příznivci časopisu Golf. S radostí oznamujeme, že jsme zahájili nejenom prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2021, ale že se nám podařil dát dohromady i základ kalendáře Open Golf Series 2021. Nic už tak neleží v cestě, zahájení prodeje tradičních vánoční balíčků v hodnotě 790 Kč, 1 490 Kč, 1 990 Kč a 5 000 Kč, ve kterých dokážeme obohatit prosté předplatné časopisu Golf o vouchery a poukazy, které potěší každého golfistu.

 

Celý článek...

lieser-challenge-750V neděli 8. listopadu 2020 přepsal Ondřej Lieser svým vítězným vystoupením na Challenge Tour ve Španělsku historii českého golfu. V průběhu turnaje Andalucía Challenge de España, který se hrál 5.–8. listopadu nedaleko Cádizu, se nejlepší český profesionál stále zlepšoval a před finálovým kolem ztrácel z dělené třetí pozice jedinou ránu na lídra. Když pak v neděli zopakoval sobotních 67 úderů (-5), došel si se skóre -10 (74+70+67+67) pro svůj první titul na Challenge Tour s náskokem dvou úderů na druhého Richarda Manssela z Anglie.

Celý článek...

horak-lukas-750Turnajová sezona skončila a pokud jste nebyli se svým švihem nebo dosahovanými výsledky spokojeni, nastal nejlepší čas něco s tím udělat. Pokud máte navíc v dosahu Driving Range Brno-Žabovřesky, máte vyhráno. Až do konce listopadu zde bude poskytovat individuální lekce Lukáš Horák, PGAC Head Professional za zvýhodněnou klubovou cenu 400 Kč/30 min pro dospělého, respektive 300 Kč/30 min pro mládež do 18 let, zahrnující i košík míčků zdarma. Den a čas si rezervujte přímo u Lukáše Horáka na telefonu 774 860 570.

Celý článek...

Spilkova-2019-750S jistotou „zmrazené" karty pro LPGA 2021 už Klára Spilková vyhlíží nový ročník americké série. Momentálně 93. hráčka pořadí sezonního žebříčku Race to CME Glob se vrátila ze šňůry zámořských turnajů domů. Zde plánuje odpočinek i následující trénink a také bude čekat, zda se přece jen ještě neuvolní místo na posledních turnajích roku.

Celý článek...

Strana 1 z 168

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...