Vincentka-golfinfo

hostivar-il-2-750Pro příští sezonu jsme členské balíčky vylepšili a do každého, i do toho základního, přidali green fee na hřiště. V základním balíčku členství DRIVE získáváte nově i kredit 2 000 Kč, který můžete využít na trénink i na hru na hřišti. Kredit můžete použít i pro své přátele. Hrajete málo, nebo jste golfový nadšenec? Z nových členských balíčků Golfu Hostivař si vybere každý.

 

Celý článek...

DR svetlaNa brněnskou Kšírovku se můžete za golfem vypravit i po 16. hodině. Areál nabízí noční osvětlení centrálního putting greenu i DR. Zejména v sychravém počasí pak oceníte také kryté odpaliště s vyhříváním. Hra z trávy či na greenech je možná po celý rok, tedy i v zimě, pokud na trávě není námraza či sníh. A přestože je kavárna zavřená, u okýnka dostanete kávu, čaj i ostatní občerstvení do TO GO kelímku.

Celý článek...

tmr golf banner 750Sezóna 2020 byla pro provozovatele golfových hřišť pořádnou zkouškou. Prověřila nejen to, kolik jsou golfové resorty schopny vydržet, ale i to, jak rychle umí reagovat a přizpůsobit své služby. Jak to v podobných případech bývá, takovéto zkoušky však s sebou nesou i velké příležitosti.

Celý článek...

Panorama-kacov-250Golfový Resort Panorama spustil elektronický prodej voucherů na rok 2021. Nejedná se jen o dárky pro golfisty, v nabídce je mnoho druhů voucherů, které si můžete jednoduše pořídit z pohodlí vašeho domova s použitím krátkého návodu níže:

Celý článek...

Silherovice-750Typicky dutý zvuk, ozývající se, jakmile některý z hráčů zasáhne vzrostlý strom, tvoří nedílnou kulisu šilheřovické osmnáctky. Na třetím nejstarším hřišti v tuzemsku se hraje už pět dekád a představuje dokonalou ukázku parkového typu hřiště. Jeho historie je nerozlučně spjata s osobou Ing. Jana Cieslara, který se s golfem seznámil v roce 1954 při svém pobytu v Mariánských Lázních. Kouzlu hry propadl natolik, že začal vyvíjet značné úsilí, aby zelený sport zapustil kořeny i na severu Moravy. Po několika letech hledání objevil roku 1967 zanedbaný zámecký park v Šilheřovicích, a rázem bylo rozhodnuto – hřiště vyroste právě tady.

Celý článek...

Strana 1 z 296

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...