Eset

Berovice-750Stačilo pár dní, aby polevily mrazy a slezl sníh, a leckterá golfová hřiště už otevřela své brány nedočkavým a natěšeným golfistům. Kam si můžete jít zahrát? Nabízí se například Benátky nad Jizerou, pražské Hodkovičky, Beroun, či Beřovice.
Počítat se ale musí s jistými omezeními kvůli koronavirové pandemii. S jakými konkrétně? Jako vzor si můžeme vzít Beřovice, kde mají recepci přesunutou do startovacího domečku u jamky číslo 1, klubovna je uzavřena, stejně jako restaurace. Flighty startují maximálně po dvou osobách a při hře není rouška povinná. Při puttování se nechává praporková tyč v jamce.

Připravil: Alois Žatkuliak

Celý článek...

Hluboka-Vitovec-750Golfisté se vrátili po zimní přestávce i na hřiště ve Hluboké nad Vltavou. Hraje se ale na zimní greeny a hráči mají možnost využít i driving range. Platí ale bezpečnostní opatření a hraje se pouze ve flightech po dvou lidech. Pro nové zájemce o golf připravili v Hluboké ojedinělý projekt nazvaný Začátečnická odpoledne pod vedením místních zkušených trenérů. Začátek kurzů je plánován už na březen 2021.

Připravil: Alois Žatkuliak
Foto: Michal Vítovec

Celý článek...

gkbza-il1-750V blízkosti řeky Svratky, uprostřed zeleně a přesto na dohled od městské hromadné dopravy, provozuje již 19 let svoji činnost Golfový Klub Brno-Žabovřesky, nabízející ideální podmínky pro trénink všech atributů golfové hry, neformální a přátelský přístup ke všem, kteří si chtějí golf alespoň vyzkoušet a díky spolupráci s GR Kaskáda i nadstandardní možnosti hry na jednom z nejlepších golfových resortů nejenom Česka. A to již od 1 500 Kč za rok včetně členství v ČGF. A pak že je golf drahý!

Celý článek...

horehledy-750Ač aktuálně probíhat nemohou, intenzivně pracujeme na podobně dětského golfu pro letošní rok. Děti jsou u nás dle své výkonnosti rozděleny do skupin, mají v rámci tréninků motivační soutěže, realizujeme pro ně tréninkový kemp (pro pokročilé) i tábor (začátečníci) a děláme dětskou minitour Pinďa Cup po hřištích v našem okolí.

Celý článek...

Pysely-clubhouse1-750O tom, že golfové hřiště v Pyšelích v nádherné posázavské krajině se řadí mezi ta nejkrásnější v Česku, asi není třeba příliš diskutovat. Letos přivítá golfisty jednou a rozhodně nepřehlédnutelnou novinkou: novou vodní plochou mezi jamkami 5, 6 a 10. A nejde u žádné jezírko, ale plochu 5 tisíc metrů čtverečných. Hráči ale mohou být celkem v klidu – do hry nové jezero až tolik nevstoupí.
„Na šestce jsme zrušili bunker, v němž občas končily míčky dlouhých hráčů po ranách z týčka. Teď tam místo bunkeru začíná voda, takže dlouhé rány mohou skončit ve vodě," poznamenal prezident klubu Martin Křížek. Daleko podstatnější je pro klub a hřiště fakt, že novým jezerem se výrazně zvedla kapacita zavlažovacího systému hřiště.

Připravil: Alois Žatkuliak

Celý článek...

Strana 1 z 300

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...