mba banner

KS 1Golfová Kšírovka nedaleko centra Brna je mezi golfisty známá především díky perfektním podmínkám pro trénink golfu. Na své si tu přijdou klienti, kteří potřebují natrénovat jakoukoli herní situaci i úplní začátečníci. K dispozici je golfistům 250 m dlouhý driving range, chipping area s písečnými bankry, putting greeny i 6-ti jamková akademie. Vedle golfu ale představuje Kšírovka také ideální podmínky pro pořádání firemní eventů, zejména teambuildingů a různých večírků pro klienty či obchodní partnery.

Celý článek...

Lazne-Kynzvart-750Právě taková je mistrovská osmnáctka hřiště nacházejícího se na západních svazích Slavkovského lesa, zasazeného do historicky i přírodně výjimečného prostředí s kulisou klasicistního zámku.

Celý článek...

hrochVážení milovníci golfu, ráda bych vás pozvala na charitativní golfový turnaj Modrého hrocha na hřišti GOLF & SKI RESORT OSTRAVICE, který se bude konat v pondělí 21. září 2020. Díky velkorysému partnerství TMR můžeme letos uspořádat nově turnaj i na tomto krásném hřišti mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd.

Celý článek...

Ceska-Lipa2Hráváte turnajovou sérii Open Golf Series pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf? Pak by vám neměly uniknout následující informace:
1) Vypsání zcela nového turnaje v České Lípě (úterý 6. 10. 2020); na ilustračním snímku
2) Vypsání náhradního termínu za zrušený turnaj v Čeladné (čtvrtek 8. 10. 2020)
3) Výzva k obnovení své registrace pro turnaj v Kravařích (středa 23. 9. 2020)

Celý článek...

Zabovresky-ilu-750Půldenní golfový kemp na drivingu v Brně-Žabovřeskách je určen jak pro úplné začátečníky, tak bude přínosem i pro mírně pokročilé, kteří již golf někdy vyzkoušeli. Připraveny jsou tři termíny, a protože je počet dětí ve věku 10 – 15 let ve skupině omezen, doporučujeme rezervaci na telefonu 603 450 101. Termíny jsou vypsány na 26.8. (středa), 28.8. (pátek) a 31.8. (pondělí).

Celý článek...

Strana 1 z 291

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...