Vincentka-golfinfo
Golfová hřiště Liberecký kraj

Golfová hřiště Liberecký kraj


Zobrazit místo Golfová hřiště Liberecký kraj na větší mapě
Zpět na články
FEE od
od 450 Kč
Grabštejn
Veřejné přírodní 9jamkové hřiště s 9jamkovou akademií, rozkládající se v těšné blízkosti hradu Grabštejn, patří mezi nové atraktivní golfové výzvy. Pohody si zde užijí začátečníci, ale i negolfisté, kteří s hrou teprve začínají.
Restaurace Vozik
Harrachov  | 9Praporek
FEE od
od 400 Kč
Harrachov
Jedná se o nejvýše položené hřiště v Čechách, zasazené do krásné přírody západních Krkonoš. Charakter jamek s velkým převýšením odpovídá jejich umístění v horském středisku. Předností je omezená (řízená) průchodnost hráčů, což zajišťuje dostatek soukromí.
Restaurace
1 FEE 2
FEE od
od 690 Kč
Heřmanice – Malevil
18jamkové hřiště Královského Golfového Clubu Malevil je zasazeno do krásné krajiny Lužických hor. Hřiště s parem 72 je díky místní kopcovité a lesnaté krajině spíše technicky zaměřené a vybízí hráče k taktické hře. V areálu rovněž naleznete hotel, tři restaurace, bowling, ZOO, lanové centrum, wellness, squash a mnoho dalších aktivit.
Hotel Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
FEE od
od 600 Kč
Liberec – Ještěd
Hřiště s řadou vodních překážek a terénních záludností je technicky náročné, je však upravováno tak, aby poskytovalo radost ze hry všem hráčům bez rozdílu výkonnosti. Hřiště je rozděleno na dvě šestky. Bohaté další vyžití: adventure golf, iQkoutek, lesopark a golfová akademie.
Hotel Restaurace Vozik
Diners Club
FEE od
od 600 Kč
Liberec – Machnín
Hřiště leží nedaleko centra Liberce. Sice nepatří mezi ta nejdelší, ale je technické a nabízí nezapomenutelnou scenérii Podještědí.
Hotel Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
Začátek
Předchozí
1
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...