Golfová zábava

Manželský pár hrál spolu ve dvojici klubový turnaj, takže se čekal perný den. Muž, dobrý golfista, si před začátkem namlouval, jak dnes bude klidný a vše zvládne s největší trpělivostí. Na první jamce s parem 4 se mu povedl nádherný odpal a míček se ladně snesl doprostřed ferveje. Teď byla na řadě žena, která vytáhla z bagu trojku dřevo a poslala míček nešikovným topancem do dvacet metrů vzdáleného bankru.

Celý článek...

„Jsem opravdu příšerný golfista," posteskne si golfista svému novému spoluhráči.
„Ale neříkej, jak to?" ptá se spoluhráč.

Celý článek...

Nešťastný začátečník, trápící se na drivingu, zahlédne místního profíka, procházejícího kolem, zastaví ho a obrátí s k němu s otázkou: „Mohl byste mně prozradit nějaký jednoduchý trik, který by prodloužil mé rány?"

Celý článek...

Najednou však z ložnice zaslechne proud těch nejhrubších slov. Nakoukne tam a vidí manžela, jak sedí na posteli a nadává jako špaček. „Co se stalo, spadl jsi z postele nebo sis ukopl palec?" ptá se ho.
„Nic, nic, jsem v pořádku, jenom ještě trochu trénuju," odpoví manžel.

Celý článek...

Přátelé stojí na odpališti a čekají, než se uvolní green. Jeden z nich si chce zapálit, ale nemůže najít sirky. Druhý vytáhne nádherný půlmetrový, zlatem zdobený podpalovač a připálí mu.
„Kde jsi proboha vzal něco tak vzácného?" reaguje ten první.
„Mám v bagu láhev s džinem, který splní každé přání. Že nevěříš? Tak si to vyzkoušej sám!" vysvětluje druhý a podává mu láhev.

Celý článek...

Golf je hra, ve které míček o průměru jeden a půl palce leží na kouli o průměru osm tisíc mil.

Celý článek...

Strana 9 z 87

9

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...