Miz ST200První globální kovová dřeva Mizuno. Tvrzení, kterým výrobce vyprovází řadu ST200, jejíž drajvry vám představíme. Řada vznikla ve spolupráci s americkým vývojovým týmem a Chris Voshall ji považuje za přirozenou evoluci kombinující japonské špičkové materiály a prvotřídní zpracování s expertízou těch nejlepších golfistů, jakým je například Keith Mitchell. Drajvry najdete ve třech odlišných designech hlavy, každá je v líci obohacena beta titanem a nabízí jiný let míče.

Model ST200 s nízkým spinem a velkou tolerancí těží z vysoké stability. Vyhoví golfistům, kteří vyžadují rovné rány a předvídatelnost. Líc proměnlivé tloušťky s přídavkem beta titanu odráží míček lépe ve srovnání s tradičním titanem 6-4. Hmotu uspořenou ve spodní části i na koruně využili ke snížení těžiště a jeho usazení vzad, díky tomu se drajvr chová stabilně, třebaže míček neodehrajete středem líce.
Tvar hlavy byl upraven na základě požadavků hráčů z Tour. Koruna je proto zploštělá. Jejich připomínky byly brány v potaz také při ladění zvuku. „Chytrá řešení umožnila sloučit v jedné holi toleranci a malou míru rotace, což je v případě drajvrů golfový svatý grál," těší Voshalla.

Verze ST200G je vhodná pro golfisty s rychlým švihem. Ve srovnání s předchůdcem je líc rychlejší, drajvr se chová spolehlivě při méně přesném zásahu a nabízí střední až nízký spin. Líc je opět vylepšena beta titanem a je pevnější, tvar i zvuk vycházejí z připomínek špičkových hráčů, drajvr však také opatřili nastavitelným systémem Fast Track, pomocí dvou sedmigramových závaží tak lze ovlivnit rotaci udělenou míčku.
Třetím z drajvrů je ST200X s vysokým úhlem odpalu a podporou draw, určený hráčům se střední a pomalejší švihovou rychlostí. Vyšší let podporuje odlehčený design, nastavení do draw napomáhá šaft MFUSION (39 g). U všech modelů je loft nastavitelný v rozsahu 4°. Charakteristická je dále stabilita a tolerance.

Stránky výrobce: golf.mizunoeurope.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...