cogt

BentleySpojení dvou světů, luxusu a výkonu, v jeden přináší golfistům novou kolekci golfového vybavení. Příznivci špičkových vozů velebená značka Bentley už podruhé vstupuje do světa golfu. Očekávejte dokonalost, a to od japonské preciznosti, promítající se v kování želez, až po dokonalé vyladění holí dle potřeb hráčů.

Výjimečná kvalita a pozornost věnovaná každému detailu nejsou v případě Bentley prázdnou frází. A nyní se o tom prostřednictvím holí, bagů a dalších doplňků mohou přesvědčit i golfisté. Bentley Golf nabídne doslova ruční práci. Železa vykovají přímo v Japonsku. Ostatně Ichikawa v minulosti proslula výrobou samurajských mečů. Použitý způsob výroby podporuje jedinečný pocit z rány a umocňuje výkon i konzistenci.
Spřízněnost golfové kolekce s vyhlášenými vozy se pochopitelně promítá v designu, kde najdeme jednoznačné odkazy na některé z modelů aut, ať už jde o zadní část modelu Continental GT nebo jemné křivky předního křídla Mulsanne.

Hole
Sadu holí charakterizují kované hlavy, které jsou osazeny kvalitními ocelovými i grafitovými šafty všech pružností (Shimada a Seven Dreamers), rovněž gripy snesou nejpřísnější nároky. Drajvr bude k dostání ve třech variantách loftu (9°, 10,5° a 12°), na něj naváží v sekci dlouhých holí fervejová dřeva a hybridy.
Železa od č. 3 po PW zhotoví jednak v provedení typu blade, na své si ale přijdou i hráči vyžadující větší toleranci. Pro ně bude k dispozici set s vybráním v zadní části hlavy. Na železa plynule navazují tři wedge a patr s frézovanou lící.

Bentley bagBagy
Možná se výrobce trochu chlubí, ale své bagy a další golfová zavazadla vyprovází slovy „důraz na detail, luxus a kvalita, jaká v golfu ještě nebyla". Použité materiály jsou voděodolné včetně kůže a „hovoří jazykem" důvěrně známým všem příznivcům této značky. Týká se to nejen Tour bagu, cart i stand bagů, ale také cestovních bagů, s nimiž budou vaše hole při přepravě v bezpečí. V řadě zavazadel najdete i cestovní kabelu a tašku na obuv, které vás jednoznačně zařadí do rodiny Bentley, na hřišti i mimo něj.

Doplňky
Vypichovátko nebo markovátko s logem firmy a dále šestidílná sada zahrnující míče, koženou rukavici, ručník, deštník, desky na skóre kartu a týčka jsou těmi posledními, avšak nezbytnými drobnostmi, jež na hřišti budete potřebovat. Vyrazit nejen s nimi můžete za golfem od září, kdy zboží dorazí do maloobchodní sítě.

Stránky výrobce: www.bentleygolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...