Výbava

Prouzova 700px

epixproNové chytré hodinky Garmin epix PRO 51mm jsou vhodné i pro hráče se slabším zrakem. Chlubí se 1,4" velkým, vysoce jasným AMOLED displejem se skvělou čitelností. Hodinky v paměti obsahují více, než 43 000 golfových hřišť, včetně českých. Nabízejí měření vzdáleností k jamce, greenu či překážkám, ale i další golfové funkce.

Celý článek...

tsr drSpolečnost Titleist pokračuje v úspěšné řadě holí TSR. Jedničkové modely těchto drajvrů, fervejových dřev a hybridů zbavili každého přebytečného gramu s cílem dosáhnout co nejlehčí konstrukce, jež nijak neomezuje výkon a pozitivně se propisuje do dosažené vzdálenosti.

Celý článek...

viceStejní, a přece jiní. I tak lze nahlížet na výrobce golfových míčků Vice Golf, který na trh dodává míčky, prodává je na internetu a posílá je přímo zákazníkům. Kvalitou jsou srovnatelné s konkurencí, v čem ale jiné výrobce předčí, to je cena. Ta je až poloviční oproti dalším výrobcům špičkových míčků, a to díky tomu, že prodej neprochází přes vícero mezičlánků, ale jde rovnou do rukou zákazníka. Kromě toho cenu snižuje nákup ve větším množství.

Celý článek...

Zstr8Srixon pokračuje v tradici svých osvědčených golfových míčků. Míče Z-STAR vstupují na scénu už ve své osmé generaci, a to se čtyřmi modely, Z-STAR, Z-STAR XV, Z-Star DIAMOND a Z-STAR DIVIDE. První dva modely lze zakoupit v bílé a jasně žluté barvě, DIAMOND pouze v bíle, DIVIDE, jak už asi tušíte, je míček vizuálně rozdělený na dvě barevně odlišné polokoule, bílou a žlutou.

Celý článek...

HyperFlex CarbonFootJoy je značka, na jejíž produkty spoléhají hráči všech úrovní už sto let. A taková tradice zavazuje dostát všem závazkům, pokud jde o inovace, komfort, styl a vůbec kvalitu. Výsledkem takového závazku může být i model HyperFlex či jeho varianta HyperFlex Carbon. Obě verze nezastírají přísně sportovní linii a staví na stabilitě, kontrole a komfortu, které jsou jedním slovem „hyper".

Celý článek...

KTHledáte-li moderní hybrid pro pokročilé hráče s hendikepem přibližně 0–15, možná vás osloví nový King Tec. Využívá technologie určené pro délku ran, vylepšili kontrolu a možnosti úpravy dle požadavku hráče. To vše v elegantním balení. Hybrid využívá speciálně konstruovanou líc, kde optimalizace tloušťky podporuje vyšší rychlost míčku. S tím souvisí i ocelová vložka tvořící a zvětšující sweetspot. A konečně karbonová koruna o hmotnosti pouhých 4 gramů dovolila usadit těžiště níž a dozadu, což vede k vyššímu úhlu odpalu a větší toleranci hybridu.

Celý článek...

titleist-prov-ilu-750Nové modely míčků Titleist Titleist Pro V1 a Pro V1x pro rok 2023 nabízejí delší rány z týčka, méně rotace při dlouhé hře i větší konzistenci úderů. Hledejte za tím především pokročilejší konstrukci jádra, které v případě obou verzí charakterizuje vysoký gradient.

Celý článek...

FJ 55FootJoy, jednička na trhu s golfovou obuví, pokračuje v evoluci svých nejprodávanějších modelů. Tradice zkrátka zavazuje a tato značka už 100 usiluje o výsadní postavení díky mnoha inovacím, nezaměnitelnému stylu, komfortu a kvalitě. O tom se přesvědčují jak nejlepší hráči světa, tak amatéři napříč celým světem. Aby si výrobce udržel dominanci, o to se hodlá zasloužit i zcela novým modelem FJ Fuel Sport, který navazuje na velmi úspěšnou vloni představenou obuv FJ Fuel. Novinku zdobí sportovní styl, předností je lehká hmotnost, bezespajková verze přináší i dostatečnou stabilitu a trakci.

Celý článek...

StraJedinečný systém polstrování, navržený tak, aby obuv dobře pohlcovala nárazy a také vracela energii. To je v kostce hlavní benefit bezespajkové boty FootJoy Stratos, speciálně navržené pro golf a chůzi. K polstrování využili velmi lehkou pěnu (StratoFoam), jež zároveň propůjčila obuvi název. Svršek zhotovili z kvalitní voděodolné kůže, která umocňuje vizuální efekt. Výrobce garantuje dvouletou záruku na voděodolnost.

Celý článek...

Strana 1 z 75

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...