Výbava

Prouzova 700px

MattrV portfoliu Pumy neschází řady kolekcí oblečení. Zájmu hráčů určitě neunikne třeba ta s označením MATTR, což je zkratka pro Materials, Technology, Research, tedy materiály, technologii a výzkum. Pola této řady oceníte, pokud teplota vzduchu i vlhkost stoupnou. Trička rychle schnou a dobře odvádějí vlhkost, vynikají nízkou hmotností a jsou dobře prodyšná i pružná.

Celý článek...

fw epicSlovo Epic v názvu drajvrů Callaway nefiguruje poprvé, už před dvěma lety na trh pronikly hole Epic Flash, tentokrát ponesou označení jen Epic, a to v případě drajvrů i fervejových dřev s dalšími podtituly. Pojďme se detailněji podívat na fervejová dřeva.

Celý článek...

FW H Ping 425Fervejová dřeva i hybridy PING G425 těží z inovací označovaných jako technologie Facewrap a Spinsistency, které v kombinaci nabízejí delší úder a předvídatelnější spin. Design Facewrap se týká líce zhotovené z tenké, avšak velmi pevné oceli, slůvko „wrap" znamená zabalení, v tomto případě chápané jako přesah líce ke koruně i spodku. Takové řešení přispívá k vyšší pružnosti líce promítající se jak v délce, tak ve vyšším úhlu odpalu.

Celý článek...

Sri ZX4V sekci želez Srixon hlásí v podobě setu ZX4 svůj nejtolerantnější model. Kované železo s dutou konstrukcí vedle promíjivosti přináší kvalitní odezvu při kontaktu s míčkem, typickou pro kovanou hůl, povedený vzhled podtrhuje středně velký profil.

Celý článek...

Go ToAdidas už delší dobu ukazuje, že mu osud životního prostředí není cizí. S tím souvisí zejména použití recyklovaných plastů, ze kterých vytvářejí vlákna opětovně využitelná. V nastíněném duchu zhotovili i kolekci Go-To, založenou ze 40 % na recyklovaných materiálech a vynikající univerzálností a funkčností.

Celý článek...

ClevKonkrétně jde o rozšíření řady patrů Cleveland Huntington Beach SOFT o modely Premier, které do obchodů dorazily v druhé polovině března. „Patry Huntington Beach SOFT Premier stojí na úspěchu aktuální řady Huntington Beach SOFT," vysvětluje produktový expert Joe Miller a dodává, „s novým tvarem hlav, uhlazeným designem a fitovacím systémem pro každý typ úderu chceme zlepšit výkon každého hráče."

Celý článek...

FanFantom znovu na scéně neboli špičkovou technologií prošpikovaná řada patrů Phantom X z dílny Scotty Cameron přidává čtyři nové modely. Jedná se o zmodernizované Phantom X 5 a Phantom X 5.5 a dále zcela nové Phantom X 11 a Phantom X 11.5. Tělo a líc zhotovili z nerez oceli, nový je tvar i podoba krčku.

Celý článek...

Rad FWFervejová dřeva RADSPEED stejně jako drajvry, které jsme vám už představili, těží z využití tenké karbonové koruny, která umožnila ušetřenou hmotnost využít na podporu rychlosti míče. I v tomto případě pracovali s radiálním vyvážením a využili i osvědčené kolejničky zvyšující pružnost vodící hrany a zároveň podporující interakci hole s povrchem. I v případě fervejových dřev se nabízejí tři verze.

Celý článek...

PING G425Závazek nabízet golfistům technologická vylepšení přispívající ke snížení skóre i většímu požitku ze hry trvá u značky PING už desetiletí. Potvrdit by to měla i celá rodiny holí pro tuto sezonu, označená jednoduše G425. Zahrnuje i tři modely drajvrů.

Celý článek...

Strana 1 z 63

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...