Kaskada-il2-750Přijeďte na Kaskádu ve čtyřech, kupte si celý flight a získejte slevu 55% z ceníkové ceny, kdy místo 7 200 Kč zaplatíte 3 900 Kč. O víkendu tak ušetříte 3 300 Kč s tím, že greenfee pro jednoho hráče vás vyjde na 950 Kč. Na tuto akci se již nevztahují další slevy.

Celý článek...

 

Oaks-14th-750I golfová hřiště mohou být perfektní ukázkou udržitelnosti a ohleduplnosti k okolní krajině, ale i svým sousedům. Průkopníkem trvale udržitelných hřišť je PGA National Czech Republic, které je součástí ambiciózního projektu OAKS Prague vznikajícího v Nebřenicích u Prahy.

Celý článek...

Fr-lazne-ilu1-750Lázeňský golf na jaře, to je vždycky příjemný zážitek. Platí to i pro golfový resort Františkovy Lázně – Hazlov. Využít můžete některou ze speciálních jarních nabídek. Například Happy pondělí za cenu green fee 800 Kč, případně Zelenou jarní nabídku s green fee se slevou 50%. Nebo si pořiďte kartu 5 green fee za 5000 Kč s platností na dva roky od jejího zakoupení. Kartu navíc můžete využít i pro svého spoluhráče. Zaregistrujte si svůj hrací čas na www.teetime.cz, nebo na telefonním čísle 354 595 402.

Celý článek...

Darovansky-dvur-budova-750Tři devítky Panorama, Svatá Anna a Jezírka, příjemné prostředí rekonstruovaného statku, to vše nabízí golfový resort Darovanský dvůr. Letošní sezona se rozběhla už naplno, takže si stačí jen vybrat z herní nabídky. Green fee ve všední den vyjde na 900 Kč za 18 jamek, o víkendu a ve svátek na 1350 Kč za 18 jamek. Rezervace startovních časů je nutná na tel. čísle recepce 604 211 565. Vzhledem k přetrvávajícím omezením nabízíme teplá jídla dle denní nabídky či lahodnou kávu Nespresso z restauračního okénka.

Celý článek...

Korenec-pohled1-750Hledáte golfový klub s rodinnou atmosférou, ale i se sportovním duchem?
Přijeďte na Kořenec i s celou svojí rodinou! Sokrates Golf & Country Club vám nabídne členství bez vstupních poplatků, začátečníkům pomůže s vybavením i hrou a pro děti pořádáme kempy s vyhlášenou atmosférou.

 

Celý článek...

Horehledy-golf8-750V Hořehledech si nejen zahrajete golf, dobře zatrénujete, naleznete ubytování, ale ještě navíc si můžete vyzkoušet, jaké to je být manažerem golfového resortu. Stačí si zakoupit speciální voucher a stanete se na den manažerem. Na nažehlený oblek a kravatu ale zapomeňte. Co vás čeká? Začnete ráno v osm prohlídkou hřiště, proberete s personálem denní plán a vše, co je třeba splnit. Postaráte se o místní ekofarmu, mrknete na včely a slepice a za odměnu si odnesete čerstvě snesená vajíčka. Dáte si i hodinu a půl tréninku golfu, pauzu na oběd s polévkou a hlavním jídlem a v čase odpoledním přijde i čas na to věnovat se údržbě hřiště. Den zakončíte hrou na místním hřišti. Tak do toho!

Celý článek...

Kaskada-terasa-750Na Kaskádě jsem se na jídla, která si hráči nejvíc oblíbili, zeptal Tomáše Koplíka, který zde pracuje už 11 let a dlouho měl na starost restauraci. „Trvalou jedničkou jsou koláče s povidly, pečeme je každý den, hráči si je dávají samostatně, ke kávě, po jídle..." Mohu potvrdit, že se zákazníci nemýlí, koláče jsou dost velké a hodně dobré.
„Další trvalkou je punkevní pstruh. Jezdíme si pro ně do rybárny v Hradčanech nebo přímo ke zdroji, do Moravského krasu. Jinak si zákazníci často žádají všechno, co projde friťákem. A v koronavirovém období, kdy jsme prodávali jen z okýnka, se velké oblibě těšily panini, menší bagety. Děláme je v několika variantách, všechny bohatě naplněné. Zůstaly hitem i teď, kdy už okýnko není jedinou možností. Často míváme i tématické týdny, většinou souvisejí se sezonou, jindy s významnými daty, třeba jako je Valentýn."

Celý článek...

Kacov-ilu-5-750V neděli, 25.4., pro Vás uspořádáme první soutěžní den této sezóny!
Místo původně plánovaného prvního turnaje Panorama Golf Tour, který jsme museli kvůli vládním opatřením zrušit, proběhne volný hendikepový den.

Celý článek...

GKBZA-ilu-img-750Pokud máte v okolí neodbytné přátele či známé, kteří by rádi vyzkoušeli golf, netrapte se a pošlete je k nám. Připraveny jsou cenově výhodné balíčky pro jednotlivce i celé rodiny, a to včetně zapůjčení holí.

Celý článek...

Strana 1 z 171

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...