Kucera-Karel-750Když se řekne Motol, většině lidí se nejspíš vybaví proslulé pražské zdravotnické zařízení. To ale neplatí pro skupinu golfistů, kteří mají okamžitě jasno. Řeč je přece o motolském devítijamkovém hřiště. Pravda ale je, že jistou vazbu mezi nedalekou nemocnicí a hřištěm přece jen lze nalézt. To v okamžiku, kdy po dohrání některý z hráčů utrpí psychickou újmu z toho, že nasbíral ran mnohem víc, než chtěl. To se totiž může stát docela snadno. Pak se může pomoc odborníka ve zdravotnickém zařízení na druhé straně motolského údolí hodit.

Celý článek...

Kaskada-il2-750Po týdenní přestávce se v Česku hraje druhý turnaj Challenge Tour. Po prvním podniku na Kácově tentokrát zavítá druhá evropská golfová liga na brněnskou Kaskádu, kde se odehraje ve dnech 15. – 18. června turnaj Kaskáda Golf Challenge. I ve druhém tuzemském podniku se dá očekávat početný kontingent českých hráčů, pro které to bude šance vylepšit si renomé po Kácově. Tam totiž prošli cutem pouze dva ze třinácti Čechů ve startovním poli a nejlepším hráčem byl Ondřej Lieser, který se do turnajového kolotoče vrátil po dlouhé téměř osmiměsíční přestávce.

Připravil: Alois Žatkuliak

mstetice-ilu-750Přemýšlíte o aktivitách svých dětí během letních prázdnin? Co třeba letní příměstské golfový tábor ve Mstěticích? Pro děti od 5 let je připravena série týdenních turnusů během července a srpna. První se koná od 10. do 14. 7., poslední pak od 28. 8 do 1. 9. Tábory jsou určené pro úplné začátečníky, kteří se naučí základům golfu, stejně jako pro pokročilejší hráče, kteří si zdokonalí své schopnosti. To vše atraktivní formou her a zábavy každý den od 9 do 17 hodin. Cena za týdenní letní tábor je 5800 korun.

Celý článek...

beroun-ilu2-750Tradiční a také unikátní každoroční akcí, která ozvláštní golfové léto, je berounský Golf Week, který se tentokrát uskuteční od 28. do 30. června v Royal Beroun Golf Clubu. Během třídenní akce se každý den odehraje golfový turnaj na osmnáct jamek a po něm je připravený společenský galavečer s tombolou a živou hudbou. Připravený je i bohatý doprovodný program včetně soutěže v trouble shotu a vychutnáte si i zajímavý gastronomický zážitek.

Celý článek...

Celadna-clubhouse-750V průběhu dubna převzala správu Prosper Golf Resortu Čeladná společnost Prosper Golf Resort a.s. a po dohodě s dosavadním provozovatelem došlo k předání většiny resortu a zbývající části budou předávány v průběhu sezóny tak, aby nedošlo k narušení provozu areálu.

Celý článek...

Bohdanec-jamky-750Může to znít zvláštně, ale začalo to simulátorem a zatím to simulátorem také končí. A to i přesto, že se bavíme o golfovém hřišti. Takže znovu a lépe. Začalo to opravdu simulátorem, pak se přidal driving, prvních šest jamek, které se rozrostly nejprve na devět a posléze na plnokrevných osmnáct. K tomu je nutné připočíst vše, co ke golfovému hřišti náleží – tréninkové plochy, klubovna... A vše se odehrálo v úseku trvajícím necelé čtvrtstoletí. Pokud ještě tápete, hned to napravíme – řeč je o golfovém hřišti v Lázních Bohdaneč.

Celý článek...

Kuneticka-hora-750Hráči, kteří se chystají vyrazit na Kunětickou Horu, se musí připravit na ne příliš příjemné omezení. Z důvodu rekonstrukce greenů se totiž hraje pouze na zimní greeny. Poškození greenů způsobil nedostatek vody. Komplikace přišla v nejméně vhodnou chvíli i proto, že na letošní sezonu připravilo hřiště, na kterém se odehrálo i devět ročníků turnaje Challenge Tour, řadu novinek, aby se hřiště stalo hratelnější a přívětivější: nová kratší odpaliště (4561 m), širší dopadové zóny a také nižší roughy. A také speciální akci platné až do konce roku 2023 zahrát s Kuňku za exkluzívní cenu 500 korun.

Celý článek...

Zbraslav-750Hledáte pro své ratolesti, které rády sportují, program na letní prázdniny? Využijte letní příměstské tábory, které pořádá Prague City Golf na svých dvou hřištích na Zbraslavi a ve Vinoři. Stačí si vybrat jen termín. Obsahová náplň táborů se přizpůsobuje věkovému i výkonnostnímu složení účastníků. V ceně kempu je nejen nabitý golfový program od 9 do 16 hodin, ale také celodenní pitný režim, stravování formou svačina, oběd a svačina, plus čtvrteční táborák s noční bojovkou a možností přespat přímo v místní klubovně. Vybírat si lze z červencových i srpnových termínů, cena je 5900 Kč pro členy a 6900 pro nečleny. V nabídce je i speciální anglický příměstský tábor s limitovaným počtem míst od 3. do 7. července, který probíhá pouze v anglickém jazyce. Cena 6900 korun pro členy, 7900 pro nečleny.

Celý článek...

Kacov-club1-750Za špičkovým golfem můžete vyrazit od čtvrtka 1. 6. až do neděle 4. 6. do golfového resortu Panorama Kácov. Na dvou místních devítkách Forest a Meadows se totiž odehraje první ze dvou podniků Challenge Tour na českém území, a to turnaj D+D REAL Czech Challenge. Ve startovním poli je i třináct českých hráčů. Devět profesionálů včetně Jana Cafourka, Filipa Mrůzka, Aleše Kořínka a také Ondřeje Liesera, který se na velkém turnaji představí po delší pauze. A také čtveřice amatérů ve složení Matěj Bača, Vojtěch Pavelka, Maxmilián Jelínek a Václav Tichý. Jedním z největších jmen mezi zahraničními golfisty je Ital Matteo Manassero, vítěz čtyř turnajů DP World Tour a také vítěz posledního podniku Challenge Tour v Dánsku minulý týden.

Celý článek...

Strana 1 z 221

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...