kuneticka-hora-750Podzimní Kunětická Hora láká. Hřiště je ve výborné kondici, takže stačí dorazit a zahrát si na místním osmnáctijamkovém hřišti s možností dalších zážitků po hře v podobě regenerace, nebo zajímavé nabídky místní restaurace. A samozřejmě, ti, kdo ještě nevyužili akci zahrát si Kuňku za pětistovku, šanci stále mají. Otestovat nejen kratší a přívětivější odpaliště, ale především znovuzrozené greeny. Zažijte babí léto na Kunětické Hoře se vším všudy.

Celý článek...

cebr-jednicka-750Gurmánské víkendy neodmyslitelně patří ke golfovému resortu Čertovo břemeno po celou sezonu. V jejím závěru si na své přijdou milovníci lanýžů, ale také ti, kdo se teprve chystají objevit nejdražší houbu gastronomie a její vůni i chuť. Stačí vyrazit na Čertovo břemeno o víkendu 6. až 8. října a vybrat si ze zajímavé nabídky. K dokonalému zážitku přispěje i výběr vín. Vedle gastronomického zážitku si samozřejmě můžete užít golf na místních osmnácti jamkách, či trénink na drivingu pod dohledem profesionálního trenéra a program v podobě golfové akademie je připravený i pro vaše ratolesti.

Celý článek...

Pysely-il18-750Pro někoho může být golf hrou spojenou s mnoha mýty včetně toho, že jde o sport jen těžko dostupný normálním smrtelníkům. Mýty jsou od toho, aby se bořily, takže co takhle vyzkoušet akci Začněte s golfem v Loretě Pyšely. Začít s golfem totiž můžete nejen v raném mládí, ale i v hodně pokročilém věku. Zkrátka, nikdy není pozdě. Pod dohledem trenérů Loreta Golf Academy si můžete vyzkoušet, co golf obnáší při dvouhodinové lekci se zapůjčením holí a tréninkových míčků za zvýhodněnou cenu 1090 korun.

Celý článek...

Ypsilon-Trita-Sima-750Zahrát si libereckou Ypsilonku patří do základní výbavy každého golfisty. Chtělo by se říct, že z jednoho prostého důvodu, ale není to tak docela pravda, protože těch důvodů, proč si na osmnácti jamkách s pozoruhodným výhledem na nedaleký Ještěd, který se mimochodem jen tak neomrzí, je mnohem víc. Tady jsou aspoň ty základní... Úžasné zasazení hřiště do krajiny, kvalita hracích ploch, stejně jako služeb včetně unikátní možnosti ubytování v hausboatech na vodní ploše o deváté jamky. Tak trochu unikátem Ypsilonky je i to, že resort od začátku roku 2021 řídí hned dvojice šéfů, Martinové Trita (vlevo) a Šíma. Co se za necelé tři roky jejich „vlády" změnilo, co je v resortu nového, o tom jsme si povídali s prvním jmenovaným.

Celý článek...

Kynzvart 3 750Využijte Sunset Green Fee v golfovém resortu Kynžvart, které začíná už od 14 hodin a zahrajte si místní osmnáctijamkové hřiště v jedinečném prostředí zámeckého parku anglického stylu založeného kancléřem Metternichem za výhodné ceny – 18 jamek za 1000 korun a nově 9 jamek za 500 korun. Startovní časy si můžete objednávat e-mailem na recepci klubu: recepce@golfkynzvart, nebo online na www.teetime.cz.

Celý článek...

Kacov-club1-750Pro malé a mladé golfisty jsou v resortu Panorama Kácov v rámci dětské akademie připravené golfové tréninky zaměřené na zlepšení golfových dovedností, sportovní kondice a znalostí golfového prostředí. Součástí tréninků jsou různé soutěže, výuka probíhá formou hry i s využitím SNAG golfu. Lekce jsou uzpůsobené začátečníkům i pokročilým hráčům, kteří jsou rozdělení do menších skupin.

Celý článek...

Berovice-ilu1-750Celkem jedenáct lekcí v rámci kurzu pro začátečníky v golfovém resortu Beřovice otevře všem zájemcům cestu ke golfu. Během 11 lekcí získáte potřebné dovednosti a znalosti o hře, pravidlech a samozřejmě vše proto, abyste získali osvědčení pro hru. Postupně proniknete do tajů pravidel a chování na golfu, do samotné hry a samozřejmě si golf vyzkoušíte na akademickém hřišti na 9 jamek a i na velkém na 18 jamek. Jedenáct lekcí, každé v délce 50 minut, stojí pro jednu osobu 6590 korun, pro dvě osoby 8790 korun. V ceně jsou vstupy na tréninkové plochy i hřiště, neomezené množství tréninkových míčků v rámci lekce, zapůjčení golfového vybavení i práce trenéra.

Celý článek...

Berovice-ilu1-750Beřovice se řadí mezi golfisty k vyhledávaným golfovým zastávkám. Z mnoha důvodů. Osmnáctijamkové hřiště s jamkami, které jsou každá zajímavý originál, je golfovou i sportovní výzvou. Uspokojí i další nároky. Včetně estetických, díky výhledům na památný Říp a České středohoří. Přidejte k tomu devět jamek místní akademie, tréninkové plochy a samozřejmě i letos nově předělanou restauraci s nabídkou klasickou i pro zvláštní příležitosti. Přidanou hodnotou jsou pak přátelský duch a atmosféra.

Celý článek...

Lazne-Bohdanec-750Klubové tréninky s Robertem Schovánkem v golfovém resortu Lázně Bohdaneč pokračují i během září. A platí i to, že pokaždé na dané téma. Takže pokud chcete vylepšit svou krátkou hru a stát se králem, či královnou přihrávek na green, nebo více proniknout do tajů herní strategie, nenechte si ujít úterní tréninky od 17 hodin. V úterý 19. 9. na téma chip a pitch, o týden později 26. 9. pak hru na hřišti na dvě hodiny. Cena hodinového tréninku je 250 korun a nezahrnuje míčky na driving a vstup na hřiště.

Celý článek...

Strana 1 z 228

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...