cogt

golf1-250Pokud využijete voucher na hru v golfovém areálu Kaskáda, ať již pro sebe, nebo pro své přátele, pak si určitě nenechte uniknout lednové vydání časopisu GOLF. Hned na straně 4 je pro vás připraven exkluzivní dárek jako poděkování všem golfistům, kteří přispěli k tomu, že se Kaskáda stala v roce 2015 nejhranějším hřištěm České republiky.

Voucher je určen na hru na 9 jamek a platí kterýkoli den (o víkendech i svátcích).
Voucher z časopisu vystřihněte, vyplňte a přineste sebou na recepci.
Voucher platí do 30. 4. 2016.
Voucher nelze využít pro hru v turnaji.

A jak si nejlépe lednový časopis GOLF pořídit?

Určitě lze koupit na všech čerpacích stanicích Shell a ve většině zavedených golfových Proshopů (GolfProfi, All4golf, Bestgolf atd.)

Určitě lze koupit na většině golfových recepcí, které jsou teď v lednu v provozu (Erpet, Hostivař, Mariánské Lázně, Nová Amerika atd.)

A pokud se vám nechce nikam chodit? Napište si o časopis GOLF 1/2016 k nám do redakce na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Pokud si vyberete dobírku, zaplatíte 95 Kč za časopis + 100 Kč za poštovné a balné.

Pokud si vyberete roční předplatné, pošleme vám zálohovou fakturu na 900 Kč a po její úhradě vám časopis GOLF 1/2016 došleme společně s šesti vouchery 1fee2hráči.

Předplatné si můžete objednat ZDE

obalka titulka

 


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...