cogt

LeonBenefiční Golf Tour Nadace Leontinka, která pomáhá zrakově postiženým dětem a studentům, zahájila svůj první turnaj 20. 5. 2016 v Golfresortu Monachus. Nadaci přijelo podpořit 68 hráčů a v rámci vložené soutěže pro Leontinku se nad rámec celkového výtěžku tour podařilo shromáždit 28 000 Kč. V plánu Golf Tour pro Leontinku je uspořádat od června do září celkem 5 turnajů v nejznámějších resortech v České republice.

„Benefiční Golf Tour pro Leontinku je projektem, který od roku 2007 úspěšně spojuje dobročinnost, byznys a lásku ke golfu. Od jeho vzniku jsme v rámci Golfu pro Leontinku shromáždili již přes 5,5 milionů korun, které byly využity na konkrétní projekty pro podporu zrakově postižených dětí", říká Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka. V roce 2016 jde již o 10. ročník. V minulém roce se podařilo v rámci všech turnajů získat na dobročinné účely částku 508.000 Kč „Věříme, že v letošním roce se výtěžek celého projektu díky podpoře našich partnerů vyšplhá ještě výš", dodává Barbara Hucková.

Hřiště Mnich patří k nejvyhledávanějším resortům v České republice. Každoročně se zde pořádají nejen prestižní komerční akce, ale také republikové a mezinárodní profesionální turnaje.

„Jsem ráda, že jsme se rozhodli stát se partnery takové dobročinné akce, kterou je Golf Tour pro Leontinku. Z pozice jedné z vedoucích advokátních kanceláří v České republice je pro nás podpora podobných projektů samozřejmostí. Jsme přesvědčeni, že úspěšné firmy i jednotlivci by se měli o svůj úspěch rozdělit a pomáhat těm, kteří v životě tolik štěstí neměli", říká Řídící partnerka advokátní kanceláře KŠB Dagmar Dubecká.
Další turnaj, tentokrát pod záštitou jednoho z hlavních partnerů Nadace Leontinka, společnosti RP Invest, se bude konat v Golf resortu Karlovy Vary 16. 6. 2016.

Golf Tour pro Leontinku:
16.6. Golf resort Karlovy Vary
21.7. Golf resort Ypsilon
19.8. Golf resort Karlštejn
29.9. Golf resort Beroun

Zdroj: Natálie Sedláčková


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...