Golf v ČR

tee-off-750-2Milí golfisté a milovníci zábavy, je nám velkým potěšením vás pozvat na jedinečný golfový turnaj Tee Off Experience, který se uskuteční v sobotu 22. června na prestižním hřišti Panorama Kácov. Tento turnaj spojuje napínavou soutěž pro golfisty všech úrovní a zábavný program pro celou rodinu, a tak se můžete připravit na den plný nezapomenutelných zážitků. Navíc s 500korunovou slevou na greenfee pro registrované golfisty.

Celý článek...

ogs-roznov-k1-750V pořadí devátý turnaj Open Golf Series 2024, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, se odehrál ve středu 12. června v malebném rožnovském resortu, jehož přívětivou pohostinnost nedokázalo narušit ani uplakané počasí. Navíc poprvé v historii turnajové série se hrálo formou cannon startu, takže si závěrečné oceňování užila většina účastníků. Hrálo se ve dvou kategoriích, které ovládli Bohumila Žůrková (na snímku) a Daniel Novobílský.

Celý článek...

kouskova-750Třináct českých golfistek je potvrzeno na turnaj Tipsport Czech Ladies Open ze série Ladies European Tour, která se odehraje od 21. do 23. června 2024 už popáté v Royal Golf Clubu Beroun. Stále lepší domácí konkurence spolu s tou zahraniční (132 hráček z 25 zemí světa) a celkové prize money 300 000 eur znamenají opět jednu z největších událostí českého golfu.

Celý článek...

kozeluhova-tereza-750Druhé letošní turnajové zastavení Let Access Series se odehrálo ve francouzském Montaubanu, nedaleko Toulouse, nyní již následuje Kácov.  V kvalitním startovním poli byly Tereza Koželuhová, která letos chce preferovat právě LETAS (po velmi dobré prosincové Q School v Maroku) a poprvé jako profesionálka na pozvánku startovala Patricie Macková, která po úspěšném absolvování studia v USA výrazně posílila českou dámskou profesionální sestavu působící na LET a LETAS, když přestoupila jako nejvýše postavená česká amatérka na světovém amatérském ženském žebříčku.

Celý článek...

cogt-mnich-750S letos nejpočetnější hráčskou účastí se 7.-9.6. na hřišti GC Mnich odehrál 3. turnaj základní části Raiffeisenbank Czech Open Golf Tour 2024. V silné konkurenci si suverénně došli pro vítězství Jiří Zuska a Sofie Hlinomazová, která si svým prvenstvím zajistila i premiérový start na LET v Berouně.

Celý článek...

ogs-barbora-k2-750V pořadí osmý turnaj Open Golf Series 2024, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, se odehrál ve středu 5. června v teplickém resortu Barbora. A kdo přijel, neprohloupil. Po deštivých dnech nastavilo počasí svou přívětivější tvář a golfový resort mu zdataně sekundoval. Tentokrát se soutěžilo ve dvou vypsaných kategoriích, které ovládli Martin Kárník a Lukáš Kejval (na snímku).

Celý článek...

spilkova-750Jedna ze sportovně nejcennějších událostí roku, turnaj Tipsport Czech Ladies Open hraný od 21. do 23. června 2024 v Royal Beroun Golf Clubu, má letos opět také jedinečnou finanční hodnotu. Na prize money se profesionálkám v globální sérii Ladies European Tour rozdělí 300 000 eur, přičemž vítězka získá 45 000 eur, a to z turnaje dělá také výjimečný milník ženského sportu z domácího i evropského hlediska.

Celý článek...

spilkova-dormy-let-750Stejně jako minulý týden v Évian-les-Bains, tak i tentokrát v Helsingborgu patřilo poslední kolo české profesionálky Kláry Davidson Spilkové k těm nejlepším. V neděli 2.6. zahrála nejen druhý nejlepší výsledek celého startovního pole turnaje Dormy Open, ale tak jako se ve Francii blýskla eaglem, i ve Švédsku zapsala tři birdie v řadě na posledních třech jamkách obou devítek. I přesto, že startovala z jednoho z posledních míst už ve druhé ranní skupině, pět ran pod par hřiště pro ni znamenalo postup až na 21. dělené místo.

Celý článek...

spilkova-jabra-750Česká golfová profesionálka Klára Davidson Spilková má za sebou svůj nejlepší letošní turnaj, když na břehu Ženevského jezera ve francouzském Évianu obsadila dělenou pátou pozici. Podle jejích slov to byla opět hra podle představ, trocha štěstí na počasí a návrat k sebejistotě loňského roku. Davidson Spilkovou teď od pátku do neděle čeká turnaj Dormy Open ve švédském Helsingborgu.

Celý článek...

melichova-jabra-750Po Jabra Ladies Open, který se hrál minulý víkend ve Francii, se Jana chystá na svou další výzvu na turnaji Dormy Open Helsingborg ve Švédsku. Jana dodatečně reflektovala svou hru na turnaji v Evianu: „První dva dny hry, ve kterých jsem se dostala až na skvělou třetí příčku, jsem šla bez caddyho, sama. A opravdu můj záměr byl, jít turnaj sama. Bohužel poslední den v atmosféře posledního, nejlepšího flightu byl tlak opravdu veliký a dva ztracené míče moje skóre úplně otočily. V posledních jamkách jsem byla sice schopna zahrát ještě 2 birdie, nicméně na vrácení se zpět do Top 5, to nestačilo."

Celý článek...

Strana 1 z 186

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...