cogt

KorutanyKe konci loňského roku obdržel golfový region Korutany Undiscovered golf destination roku 2017. Ocenění je výsledkem volby 230 golfových novinářů z 36 zemí! Tucet korutanských golfových hřišť nabízí optimální podmínky pro provozování našeho sportu. Jejich výraznou charakteristikou je citlivé zasazení do krajiny, krásné výhledy na některá z velkých korutanských jezer a na blízké hory. Klima je vynikající, ročně zde napočítají kolem 300 slunečných dní, teplota vody v jezerech dosahuje díky tomu v letních měsících až k 28 stupňům!

Karta ALPE ADRIA Golf Card
Deset korutanských hřiť a 40 hotelů je partnery ALPE ADRIA Golf Card. Tato karta zajišťuje vstup za zvýhodněných podmínek na 3, 4 nebo 5 hřišť nejen z Korutan – z 20 hřišť je polovina ze Slovinska a italské provincie Venezia Giulia.
Jednotná cena a dokonalá možnost volby hřišť umožňuje hráčům poznat tři kultury, tři druhy kulinářských zážitků ve třech zemích jednoho regionu. Karta je dostupná ve třech variantách: 3 green fee za 190 euro, 4 green fee za 245 euro, 5 green fee za 295 euro.

Jak se tady najíme
Při našich golfových výbojích jsou nedílnou spoučástí zážitků zážitky gastronomické, poznávání místní kuchyně. Ta korutanská poskytuje specifická menu, ovlivněná blízkými zeměmi – Itálií a Slovinskem. Společně tvoří celek alpsko-jadranské kuchyně.

Hřiště, kde můžete uplatnit kartu
Korutany: Velden Köstenberg, Moosburg Pörtschach, Klagenfurt-Seltenheim, Kärntner GC Dellach, Schloss Finkenstein, Millstätter See, Bad Kleinkirchheim, Golfpark klopeinersee-Südkärnten, Jacques Lemans GC St. Veit-Längsee a Nassfeld Golf.
Jižní Tyrolsko: GC Dolomitengolf
Itálie: Golf Senza Confini Tarvisio, GC Grado, GC Jesolo, GC Venezia
Slovinsko: Golf Bled, ArboretumLjubljana, Livada, Otocec, Diners Ljubljana, Bovec

Bonus navíc
Pokud hrajete před hlavní sezonou do konce dubna nebo po jejiím skončení od 9. října s kartou Alpe Adria, hraje váš spoluhráč na většině hřišť zdarma!

Kontakty
Golf v Korutanech: www.golflust.at
Informace o Korutanech: www.korutany.com

Připravil: Ivo Doušek


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...