tm vyberTaylorMade v rámci personalizovaného programu nabízí řadu produktů, které lze opatřit „osobním podpisem". Na evropský trh tak zamířili nově s patry MySpider X a MySpider Tour i s dvěma modely wedží, MyMG2 a MyHi-Toe. Jisté omezení tu existuje, uvedené produkty budou k zakoupení ve Velké Británii, v Německu, Francii, Švédsku, Španělsku, Irsku, Itálii, Nizozemí, Dánsku a Švýcarsku. Program našel inspiraci na PGA Tour, kde si někteří z hráčů opatřují hole jménem či jinou značkou, čímž se hůl stává jedinečnou. Tuto šanci tak máte i vy.

Patry MySpider Tour a MySpider X
MySpider X je z poslední generace patrů řady MySpider, který posléze následoval model MySpider Tour. Možnosti personifikace jsou takřka nevyčerpatelné a zahrnují barvu, vodící linku, závaží i vložky Pure Roll.
Volit můžete ze tří variant krčku. S jednoduchým ohybem, kdy je patr vyvážen do líce a je navržen pro hráče preferující přímý úder. Druhou variantou je krátce zkosený krček pod úhlem 30°, s vyvážením do špičky a ¾ offsetem, vyhoví golfistům patujícím po oblouku. Třetí možnost patří jen pravákům, krček je delší a tradičnější, zešikmený pod úhlem 23°, patr je vyvážený do špičky, s plným offsetem, vhodný pro hráče preferující mírný oblouk.
Pokud jde o vodící linku, výrobce přináší čtyři řešení – bez linky, s jednoduchou linkou, krátkou jednoduchou linkou a liniemi do „T". Další možnosti přizpůsobení souvisejí s volbou barvy hlavy patru, barvy závaží, vložky i spodku patru, stejně tak můžete volit různé barvy znaku a gripu. Délka šaftu se nabízí v rozmezí 32"–36".

MyMG2
Třetí člen programu #MyTaylorMade. Nejprve si můžete zvolit povrchovou úpravu, a to z variant kobalt-nikl, dodávající punc exkluzivity, solidní stylová černá, klasický a nadčasový chrom nebo surový vzhled, kdy rez propůjčuje holi „opotřebovanost", preferovanou řadou špičkových hráčů.
Volba se týká i hodnoty bounce tak, aby wedge nejlépe vyhověla nárokům vaší hry. Hůl si můžete opatřit různými nápisy (text, iniciály, logo) v mnoha barvách, pestrá je i nabídka gripů a šaftů (v obou případech po sedmi), stejně tak je k výběru dostatek loftů.

My-Hi Toe
I v případě wedge My-Hi Toe máte čtyři verze povrchové úpravy – surová, temná černá, klasický chrom a měď, která je u této wedge původní. Sedm šaftů, stejný počet gripů, personifikace zahrnuje kombinaci textu, iniciál či loga v různých barvách, různě barevné číslice označující bounce, několik barev loga i vložky z termoplastického uretanu.

Stránky výrobce: www.taylormadegolf.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...